Asansör Periyodik Bakım Ve Arıza Hizmetlerimiz

Image

Asansör Periyodik Bakım Ve Arıza Hizmetlerimiz

Kaliteli bir servis ekibi , kaliteli bir asansör kadar önemlidir. Çalışan sistemin, daha emniyetli ve sorunsuz hizmet sunabilmesi için Periyodik Bakımlar, asansör ve benzeri taşıma sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Periyodik bakım hizmeti esnasında ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek arıza ve tehlikeler önceden tespit edilmiş olup, çalışan sistemin yıpranma süresi uzadığı için ürününüz daha uzun süre emniyetli bir şekilde hizmet vermiş olacaktır. Sanılanın aksine, Düzenli yapılan Periyodik Bakımlar parça değişim periyotlarını azaltacağı için bina ve işletme maliyetleriniz daha da azaltmış olacaktır. Firmamıza Servis ve Bakım için bizlere telefon ve e-mail ile bizlere ulaşabilir, aynı zamanda fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vermek üzere tüm ekibimiz ile birlikte hazırız.

Revizyon

Asansör sistemleri, zaman içinde oluşan yıpranmalar ve işlevsel ömrünü tamamlanması nedeniyle ihtiyaçları karşılayamaz duruma gelmekte ve yenilenmesi gerekmektedir. Revizyon; bakım ve enerji maliyetlerini düşürüp, güvenliği güçlendirmesi nedeniyle masrafını geri ödeyen bir yatırımdır. Revizyon sayesinde, gelişen teknoloji ile birlikte süregelen yeni standartlar; emniyet sistemleri, enerji tasarrufu, seyir konforu gibi birçok görsel ve teknik talebinizin karşılanmasını mümkün kılacaktır. Yapılan incelemelere göre, kullanımda bulunan ve günümüz güvenlik standartlarına uygun olmayan asansörler büyük bir paya sahiptir. Bu nedenle asansörlerin güvenlik sistemleri başta olmak üzere, tüm mekanik ve elektronik tesisat revizyonu, asansörün güvenli kullanımı için göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Sonuç olarak, kullanmakta olduğunuz asansörünüzün, standartlara uygun olup olmadığını tespit ettirmeniz asansör kullanımı için büyük öneme sahiptir. Asansörlerde kontrol edilmesi gereken komponentleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz : • Fren tertibatı • Hız regülatörü ( Regülatör sistemi ) • Çarpma (kuyu dibi) tamponu • Kapı emniyet kilitleri • Otomasyon sistemleri • Kabin iç emniyet kapısı • Stop kontakları Firmamız, asansörlerinizin günümüz standartlarına uygunluğunu ücretsiz olarak denetlemekte ve sonucu size bir rapor halinde sunmaktadır. Bu bağlamda can güvenliği ve emniyetini prensip edinmiş olan firmamız Revizyon işlemlerinde öncelikli olarak asansörünüzün emniyet tertibatını revize ederek başlamaktadır. Bu hizmetimizden istifade etmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Montaj

ÖN İNCELEME; Bina ve sisteme ait bilgilerin teklif öncesi alınması ve müşteriye bina için en uygun asansör sisteminin belirlenmesiyle gerçekleştirilir. TEKLİF SUNUMU; Müşteri ilen yapılan karşılıklı görüşmeler sonunda müşteri talebi değerlendirilerek en uygun ürün teklifinin sunulmasıyla uygulanır. PROJELENDİRME; Uygulama Projesi Binaya tesis edilecek olan asansörün kullanım amacına göre kapasite, hız, kumanda ve kullanım şekli gibi temel özelliklerinin belirlenmesi için hazırlanan projedir. Ruhsat dosyası hazırlanırken dosyada bulundurulması zorunludur. TASARIM; Uygulama projesi doğrultusunda müşteri odaklı olarak mühendis ve teknikerlerimizden oluşan satın alma ve proje-tasarım ekibimizin N81/CE standartlarına uygun ürünleri risk analizleri yapıldıktan sonra uygun ürünlerin uygulamaya hazır hale getirmesinden oluşan bölümdür. UYGULAMA; Proje Tasarım bölümünün hazırlamış tedarik aşamaları tamamlandıktan sonra, uzman teknikerlerimiz tarafından sahada uygulamaya alınıp, kalite kontrol mühendislerimizin takibi ile imal edilmesi işlemidir. TESLİM; Sahadaki Uygulaması tamamlanan ürünün N81/CE standartları doğrultusunda uzman mühendislerimizin son kontrolü ve emniyet tertibatlarının testleri yapıldıktan sonra yeşil etiket alınarak işletmedeki yetkililere kullanım eğitimleri ve kılavuzları verilip ürünün hizmete alınmasıyla sona erer.